Kontakt z motowarsztat

Nasz zespół

Przemysław Cholewa

CEO

Zaangażowany lider, który wnosi ogromną energię i inspirację do firmy. Jego wizja i strategia prowadzą nas na ścieżkę sukcesu, stale poszerzając horyzonty. Z determinacją i kreatywnością, dąży do doskonałości w każdym aspekcie działalności i zarządzając zespołem.

Marek Wróbel

Manager ds. kluczowych klientów

Doświadczony specjalista, który dba o budowanie trwałych relacji z naszymi ważnymi partnerami biznesowymi. Dzięki jego profesjonalizmowi i wsparciu możesz być pewny doskonałej obsługi i realizacji Twoich celów biznesowych.

Obsługa klienta

Biuro obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji w dni robocze od 9:00 do 17:00. Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznego, jak i mailowego, aby uzyskać pomoc, odpowiedzi na pytania lub zgłosić wszelkie uwagi. Nasz zespół jest gotowy służyć Ci profesjonalną i szybką pomocą.

Kontakt telefoniczncy
Kontakt e-mail

Zespół wsparcia klienta

Marek Zenft

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Z pasją i profesjonalizmem, aktywnie nawiązuje i pielęgnuje relacje z klientami, dostosowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Jego doskonałe umiejętności komunikacyjne, wiedza branżowa i zdolności negocjacyjne przyczyniają się do sukcesu naszej firmy i zadowolenia klientów

Aleksandra Hrycyk

Specjalista ds. obsługi klienta

Z dużym zaangażowaniem, dba o budowanie trwałych relacji z naszymi klientami, dostarczając im kompleksową pomoc i rozwiązuje wszelkie wyzwania. Doskonałe umiejętności komunikacyjne sprawiają, że każda interakcja jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna dla naszych klientów.

Workshop Management Sp. z. o.o.

KRS

0000993679

NIP

1251738666

REGON

522817760

Email

Adres

ul. Zgody 20
05-205 Krzywica

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, będziemy przetwarzali w tym celu Twoje dane osobowe. Więcej … Administratorem Twoich danych jest Workshop Management sp. z o.o., nr KRS: 0000993679. Kontakt do administratora: , Zgody 20, 05-205 Krzywica, gmina Klembów. Możemy przetwarzać Twoje dane (w szczególności: adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia skutecznego sprzeciwu. Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, komunikacji internetowej, zarządzania bazą klientów (CRM), usług prawniczych. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityki prywatności i plików cookies. Zwiń

Testuj przez 30 dni

za darmo i bez zobowiązań

W celu rozpoczęcia okresu testowego podaj swój adres email w formularzu poniżej i kliknij przycisk „Przetestuj”. Nasz system w kilka sekund utworzy dla Ciebie konto demo i prześle na wskazany adres email wszystkie niezbędne informacje.