Funkcje aplikacji dla warsztatów motowarsztat

Oprogramowanie dla warsztatów oparliśmy o chmurę. Jest to w pełni zautomatyzowana aplikacja internetowa do zarządzania warsztatem. Z jednego miejsca możesz zarządzać całą firmą, w tym pracownikami, fakturami, sprzedażą, magazynem, zadaniami, zakupem części oraz klientami.

Moduły programu dla warsztatów motowarsztat :

Testuj

za darmo i bez zobowiązań

Nasze oprogramowanie warsztatowe oszczędza Twój czas oraz optymalizuje cały przepływ pracy zakładu. Przetestuj aplikację internetową dla warsztatów i odzyskaj kontrolę nad swoim biznesem.

Zlecenia i wyceny

Utworzenie zlecenia naprawy jeszcze nigdy nie było tak bardzo proste. Proces wyceny znacząco przyspieszają gotowe szablony do ponownego wykorzystania. Tak opracowany kosztorys naprawy możesz wysłać do klienta SMS-em lub mailem. Z kolei zaakceptowaną naprawę szybko dodasz do kalendarza i zaplanujesz jej wykonanie.

Moduł zleceń składa się z kilku elementów, które znacząco przyspieszają realizację naprawy pojazdu. Dzięki temu codzienna praca zyskuje na efektywności. Zlecenia możesz przypisywać do klienta lub pojazdu. Już po wykonaniu naprawy każde zlecenie rozliczysz poprzez wystawienie faktury bądź paragonu.

Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Zlecenia i wyceny":

Moduł "Elektronicznej Karty Zlecenia" przyspiesza obsługę zleceń, poprawia komunikację z klientami dzięki intuicyjnemu systemowi akceptacji dokumentów i automatyzuje procesy warsztatowe, zwiększając efektywność pracy.

Dzięki modułowi "Elektroniczna Karta Zlecenia":
elektroniczna karta zlecenia motowarsztat
Odtwórz film na temat elektroniczna karta zlecenia motowarsztat

Baza pojazdów

W programie w kilka sekund dodasz pojazd przyjęty do warsztatu. Użyj do tego numeru VIN, numeru rejestracyjnego lub kodów AZTEC. Dzięki temu w dowolnym momencie możesz też sprawdzić dokładną historię zleconych napraw danego pojazdu.

Dodanie pojazdu jest szybkie, proste i automatyczne. Aplikacja rozpoznaje numer VIN pojazdu, jego tablice rejestracyjne lub kod AZTEC, po czym automatycznie uzupełnia najważniejsze pola dotyczące naprawianego samochodu. Jeżeli nie chcesz dodać pojazdu w sposób zautomatyzowany, pola w formularzu możesz uzupełnić ręcznie i powiązać pojazd z klientem.
Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Baza pojazdów":

Wygodny terminarz

Dzięki terminarzowi Ty i pracownicy zakładu będziecie na bieżąco z listą napraw do wykonania. Kalendarz w przystępny sposób zapewnia podgląd na szczegółowy plan dnia, co daje możliwość efektywnego planowania pracy w warsztacie.

Terminarz jest prosty w użytkowaniu i zaawansowany w obszarze funkcjonalności. Umożliwi Ci dodanie wielu stanowisk pracy i pracowników. Możesz w łatwy sposób przypisywać naprawy mechanikom oraz sprawdzać obłożenie stanowisk i samych pracowników.
Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Wygodny terminarz":

Zintegrowany magazyn

Towary i części zamienne, które zostaną wykorzystane w naprawie, są automatycznie rezerwowane w magazynie Twojego warsztatu. Po zakończeniu zlecenia stany magazynowe są aktualizowane. Integracja z magazynem oznacza, że przepływy pomiędzy stanem magazynowym, zleceniem i jego późniejszym rozliczeniem są automatyczne. To duże ułatwienie, ponieważ nie musisz martwić się o stan magazynowy i dostępność części zamiennych.

Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Zintegrowany magazyn":

Import towarów

Integracja z największymi dystrybutorami i hurtowniami części samochodowych pozwoli Ci na szybkie i w pełni zautomatyzowane przyjmowanie towarów na magazyn. Jednym kliknięciem możesz zaciągać zakupy do modułu magazynu.

Dokumenty zakupowe towarów (dokumenty WZ, faktury) i same części trafiają do aplikacji. Możesz z nich skorzystać podczas wyceny zleceń. Dzięki temu wiesz, ile zapłaciłeś za części w hurtowni. Wystarczy, że ustalisz marżę, a system w sposób automatyczny obliczy koszt dla klienta.
Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Import towarów":

Powiadomienia dla klientów

Dzięki modułom powiadomień e-mail i SMS możesz informować swoich klientów o aktualnym statusie naprawy lub nowych promocjach. W ten sposób poinformujesz klienta o kosztorysie, promocji na usługi serwisowe, statusie naprawy i innych kwestiach. Klient zostanie powiadomiony przez e-mail lub SMS.

Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Powiadomienia dla klientów":

Faktury i paragony

Bezpośrednio z aplikacji wystawisz fakturę lub paragon. Wszystko dzięki połączeniu aplikacji z urządzeniem fiskalnym – drukarką. Natomiast na koniec miesiąca pobierzesz plik JPK dla księgowości. Nie potrzebujesz do tego innych programów i aplikacji.

Masz też możliwość generowania raportów i zarządzania stanem kasy w warsztacie. Płatności są połączone z dokumentami magazynowymi oraz zawierają opcję filtrowania według stanu transakcji, zlecenia czy klienta.

Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Faktury i paragony":

Panel dla pracowników

Twoi pracownicy mogą logować się na swoje konto. W ten sposób sprawdzą listę przypisanych dla nich zadań. Czas ich pracy będzie rejestrowany automatycznie. Pracownik może też przypisać do zadania towary i części wykorzystane przy naprawie pojazdu.

Aplikacja umożliwia założenie kont dla wszystkich pracowników z różnym poziomem uprawnień. W ramach jednej licencji możesz ustawiać dostęp według własnych preferencji. Dzięki temu magazynier może mieć inny poziom dostępu niż mechanik.
Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Panel dla pracowników":

Raporty i zestawienia

Raporty przedstawią najważniejsze dane z działalności Twojego warsztatu. Dzięki nim zobaczysz, ile godzin przepracował wybrany pracownik lub jaki przychód wygenerował dla warsztatu. To moduł, który z jednej strony ułatwia zarządzanie warsztatem lub serwisem. Z drugiej – jest bezcenny w kontekście rozliczeń godzin pracy pracowników oraz ustalania odpowiednich prowizji za wykonaną pracę w ramach powierzonych zadań.

Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Raporty i zestawienia":

Dane naprawcze i serwisowe TecRMI

Moduł "Dane Naprawcze i serwisowe" w aplikacji jest narzędziem stworzonym z myślą o wsparciu mechaników samochodowych w procesie naprawy pojazdów. Pozwala on na efektywną diagnozę i naprawę dzięki dostępowi do aktualnych danych serwisowych pojazdu za pomocą jego numeru VIN lub wyszukiwarki.

Odtwórz wideo
Lista podstawowych funkcjonalności modułu "Dane Naprawcze i serwisowe":
Moduł wyszukiwania graficznego
Dane techniczne
Czasochłonność
Instrukcje naprawcze
Dane diagnostyczne
Schematy połączeń
Podręczniki SOS
Moduł Dane Naprawcze TecRMI to wszechstronne źródło wiedzy, które jest niezbędne w codziennej pracy warsztatu, pomagając w optymalizacji procesów naprawczych i zapewniając maksymalną satysfakcję klienta.

Potrzebujesz rozwiązania dla siebie – twórz z nami aplikację dla warsztatów

Oprogramowanie dla warsztatów stworzyliśmy przy współpracy z właścicielami zakładów i mechaników. Jednak nie stoimy w miejscu i na bieżąco ulepszamy aplikację. Dlatego słuchamy swoich Klientów i ich potrzeb. Jeżeli uważasz, że w naszej aplikacji brakuje jakiejś funkcji, napisz do nas i nam o niej opowiedz. Znajdziemy rozwiązanie i dodamy opcję, która usprawni pracę Twojego warsztatu.

Jesteś gotowy, aby usprawnić swój warsztat z programem ?

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Z aplikacją stworzysz wydajny, praktyczny i nowoczesny warsztat. Zarządzaj swoim biznesem w sposób zorganizowany i wydajny z poziomu jednego narzędzia.

Rozpocznij darmowy okres próbny w kilka minut. Pamiętaj, że decydując się na aplikację dla warsztatów , unikasz drogich opłat instalacyjnych i kosztowych szkoleń. Oprogramowanie testujesz za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Testuj przez 30 dni

za darmo i bez zobowiązań

W celu rozpoczęcia okresu testowego podaj swój adres email w formularzu poniżej i kliknij przycisk „Przetestuj”. Nasz system w kilka sekund utworzy dla Ciebie konto demo i prześle na wskazany adres email wszystkie niezbędne informacje.