Kontakt z motowarsztat


Nasz zespół

Marek Wróbel

Przemysław Cholewa

CEO

Zaangażowany lider, który wnosi ogromną energię i inspirację do firmy. Jego wizja i strategia prowadzą nas na ścieżkę sukcesu, stale poszerzając horyzonty. Z determinacją i kreatywnością, dąży do doskonałości w każdym aspekcie działalności i zarządzając zespołem. 

Marek Wróbel

Marek Wróbel

Manager ds. kluczowych klientów

Doświadczony specjalista, który dba o budowanie trwałych relacji z naszymi ważnymi partnerami biznesowymi. Dzięki jego profesjonalizmowi i wsparciu możesz być pewny doskonałej obsługi i realizacji Twoich celów biznesowych.

+48 692 430 524

Marek Wróbel

Marek Zenft

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Z pasją i profesjonalizmem, aktywnie nawiązuje i pielęgnuje relacje z klientami, dostosowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Jego doskonałe umiejętności komunikacyjne, wiedza branżowa i zdolności negocjacyjne przyczyniają się do sukcesu naszej firmy i zadowolenia klientów

+48 790 880 734

Workshop Management Sp. z. o.o.

  • KRS:
    0000993679
  • NIP: 
    1251738666
  • REGON: 
    522817760
Email

Adres

Krzywica 1D
05-205 Klembów

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, będziemy przetwarzali w tym celu Twoje dane osobowe. Administratorem Twoich danych jest Workshop Management sp. z o.o., nr KRS: 0000993679. Kontakt do administratora: , Krzywica 1D, 05-205 Krzywica, gmina Klembów. Możemy przetwarzać Twoje dane (w szczególności: adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia skutecznego sprzeciwu. Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, komunikacji internetowej, zarządzania bazą klientów (CRM), usług prawniczych. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności i Cookies.

Jesteś gotowy, aby usprawnić swój warsztat z programem motowarsztat ?


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Z aplikacją motowarsztat stworzysz wydajny, praktyczny i nowoczesny warsztat. Zarządzaj swoim biznesem w sposób zorganizowany i wydajny z poziomu jednego narzędzia.

Rozpocznij darmowy okres próbny w kilka minut. Pamiętaj, że decydując się na aplikację dla warsztatów motowarsztat , unikasz drogich opłat instalacyjnych i kosztowych szkoleń. Oprogramowanie testujesz przez 30 dni – za darmo i bez żadnych zobowiązań.