Cennik aplikacji motowarsztat


Zapoznaj się z ofertą aplikacji motowarsztat Poznaj wszystkie moduły i wybierz te, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić konfigurację aplikacji i dostosować funkcjonalności optymalnie do swojego biznesu.

Testuj przez 30 dni 
za darmo i bez zobowiązań

Nasze oprogramowanie warsztatowe oszczędza Twój czas oraz optymalizuje cały przepływ pracy zakładu. Przetestuj aplikację internetową dla warsztatów motowarsztat i odzyskaj kontrolę nad swoim biznesem.

Często zadawane pytania dotyczące aplikacji dla warsztatów motowarsztat – FAQ


Jak działa 30-dniowy okres próbny w programie motowarsztat ?

W trakcie 30-dniowego okresu próbnego otrzymujesz dostęp do pełnej funkcjonalności aplikacji dla warsztatów motowarsztat . W tym czasie możesz zapoznać się ze wszystkimi modułami i testować ich działanie. Po tym okresie Twoje konto zostanie automatycznie skonfigurowane jako konto darmowe. Nie musisz podejmować żadnych działań, ale jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na dłużej.

Czy darmowy pakiet jest na zawsze bezpłatny?

Tak. Po okresie testów przejdziesz automatycznie na pakiet Free, który jest całkowicie bezpłatny. Jedynym warunkiem jest korzystanie z aplikacji motowarsztat przynajmniej raz w miesiącu. Nieaktywne konta po 90 dniach są dezaktywowane, a ich ponowna aktywacja może wymagać dodatkowych opłat. Konta nieaktywne przez 180 dni są automatycznie usuwane.

Czy, aby korzystać z aplikacji motowarsztat , muszę podpisać umowę?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Z programu korzystasz bez zbędnych umów. Formalności i związaną z tym biurokrację ograniczamy do absolutnego minimum.

Czy za zakup programu otrzymam fakturę VAT?

Tak, do każdego zakupu wystawiamy pełną fakturę VAT.

Czy mogę zrezygnować z oprogramowania motowarsztat w dowolnym momencie?

Tak, w dowolnym momencie możesz zrezygnować z aplikacji motowarsztat .

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie. Wszystkie ceny podajemy jawnie na stronie. Dostępne pakiety oraz moduły nie mają żadnych ukrytych kosztów. Samą subskrypcję aplikacji motowarsztat możesz aktywować w wariancie płatności miesięcznych lub rocznych.

Jesteś gotowy, aby usprawnić swój warsztat z programem motowarsztat ?


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Z aplikacją motowarsztat stworzysz wydajny, praktyczny i nowoczesny warsztat. Zarządzaj swoim biznesem w sposób zorganizowany i wydajny z poziomu jednego narzędzia.

Rozpocznij darmowy okres próbny w kilka minut. Pamiętaj, że decydując się na aplikację dla warsztatów motowarsztat , unikasz drogich opłat instalacyjnych i kosztowych szkoleń. Oprogramowanie testujesz przez 30 dni – za darmo i bez żadnych zobowiązań.