Aktualizacja: dodaliśmy kolumnę telefon w tabeli modułu zleceń

nowa kolumna w module zleceń

Testuj

za darmo i bez zobowiązań

W artykule

Słuchamy naszych klientów, to nie puste słowa. Na prośbę jednego z nich dodaliśmy małe usprawnienie w naszej aplikacji. Od teraz podczas modyfikacji układu kolumn w module zleceń możesz dodać do nich telefon kontaktowy przypisany do zlecenia / klienta.

Zainspirowani prośbą Pana Grzegorza pod naszym postem na Facebooku postanowiliśmy wdrożyć ją w życie! Od słów do czynów minęła chwila i od teraz możecie podglądać numer telefonu w module zleceń.

Jak dodać nową kolumnę do już istniejących? Pod tabelą ze zleceniami znajdziecie kółka zębate, klikacie w nie a następnie przeciągacie wybrane pozycje w miejsca które wam odpowiadają, „Zapisz” i gotowe.

Sami ustalacie kolejność kolumn według waszego uznania, możecie również ustalić ich szerokość.

Skoro już jesteśmy w module zleceń po najechaniu na wybrane pozycje takie jak: numer zlecenia, Klient czy Pojazd, pojawi wam się chmurka z rozwinięciem danych jakie się pod nią kryją.

Jesteś gotowy, aby usprawnić swój warsztat z programem ?

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Z aplikacją stworzysz wydajny, praktyczny i nowoczesny warsztat. Zarządzaj swoim biznesem w sposób zorganizowany i wydajny z poziomu jednego narzędzia.

Rozpocznij darmowy okres próbny w kilka minut. Pamiętaj, że decydując się na aplikację dla warsztatów , unikasz drogich opłat instalacyjnych i kosztowych szkoleń. Oprogramowanie testujesz za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Testuj przez 30 dni

za darmo i bez zobowiązań

W celu rozpoczęcia okresu testowego podaj swój adres email w formularzu poniżej i kliknij przycisk „Przetestuj”. Nasz system w kilka sekund utworzy dla Ciebie konto demo i prześle na wskazany adres email wszystkie niezbędne informacje.