motowarsztat na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników


Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do pozytywnie zakręconego zespołu tworzącego Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. To już dwunasta edycja, a pierwsza z udziałem motowarsztat . Możemy was zapewnić, że ze swojej strony dopilnujemy, aby młodzi adepci szkół mechanicznych poznali tajniki efektywnego zarządzania warsztatem samochodowym i opuścili mistrzostwa bogatsi w wiedzę potrzebną do podnoszenia jakości obsługi w waszych warsztatach. 

Testuj przez 30 dni 
za darmo i bez zobowiązań

Nasze oprogramowanie warsztatowe oszczędza Twój czas oraz optymalizuje cały przepływ pracy zakładu. Przetestuj aplikację internetową dla warsztatów motowarsztat i odzyskaj kontrolę nad swoim biznesem.


Efektywne zarządzanie warsztatem samochodowym wymaga nie tylko umiejętności profesjonalnej naprawy usterek, ale również skutecznego prowadzenia biznesu. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja w branży motoryzacyjnej jest bardzo duża, warto korzystać z narzędzi, które pomogą zoptymalizować procesy w warsztacie i zwiększyć zyski. W tym celu młodzieży obsługi naszej aplikacji motowarsztat.pl.

Aplikacja jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale także zapewnia pełną kontrolę nad pracą warsztatu samochodowego. Przy jej pomocy można zoptymalizować cały proces pracy - od przyjęcia zlecenia po wystawienie faktury. Nasza aplikacja to kompleksowe narzędzie, które ułatwia zarządzanie warsztatem samochodowym na każdym etapie.

Wierzymy, że dzięki zdobytym wartościowym kwalifikacjom, młodzi ludzie będą mieli odwagę stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej. A wy - pracodawcy zyskacie dostęp do zdolnych pracowników, którzy będą w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku pracy.

Nowoczesne narzędzia cyfrowe to obecnie konieczność w warsztacie samochodowym. Dzięki aplikacji motowarsztat.pl właściciele warsztatów mogą oszczędzić czas i wykorzystać go na serwisowanie pojazdów. Nie martwią się o kwestie obsługi księgowej, nie muszą się bać, że klient zapomni o wizycie w serwisie. Aplikację tworzyliśmy konsultując się z właścicielami warsztatów i mechanikami. Dzięki temu nasze narzędzie jest intuicyjne, łatwe w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji.

Optymalizacja procesów warsztatowych

Aplikacja pozwala na skuteczne zarządzanie warsztatem samochodowym. Dzięki niej można łatwo i szybko przyjmować zlecenia, monitorować postęp prac, a także w prosty sposób wystawiać faktury i rachunki.

Wśród funkcji oferowanych przez Motowarsztat.pl znajdują się między innymi:

  • Pełna kontrola nad zleceniami - dzięki aplikacji można łatwo i szybko dodawać nowe zlecenia, monitorować postęp prac i przypisywać zadania do konkretnych pracowników.
  • Magazyn części - w aplikacji można prowadzić pełny magazyn części samochodowych, co ułatwia zarządzanie zapasami i pozwala na szybszą realizację zleceń.
  • Wystawianie faktur i rachunków - aplikacja Motowarsztat.pl umożliwia w prosty sposób wystawianie faktur i rachunków za wykonane usługi.
  • Raportowanie - dzięki aplikacji można generować raporty dotyczące wykonywanych prac, zużycia części, a także czasu pracy poszczególnych pracowników.

Wszystkie te funkcje pozwalają na zoptymalizowanie procesów w warsztacie samochodowym, co przekłada się na zwiększenie efektywności i zysków.

Młodzi mechanicy, którzy wkrótce wejdą na rynek pracy to pokolenie komputerów i aplikacji. Dlatego chcemy im pokazać, że również w ich pracy zawodowej aplikacje mogą być bardzo pomocne. Praca warsztatu to nie tylko naprawa pojazdów, ale także faktury, zamówienia, cała administracja, z którą trzeba sobie radzić. Warto więc mieć wiedzę, jakie cyfrowe narzędzia to ułatwiają i są dostępne na rynku.

Zawód mechanika to teraz niełatwa sprawa. Kiedyś wystarczyły proste narzędzia i kanał, teraz bez komputera czy testera diagnostycznego ani rusz. Świat idzie do przodu, a wraz z nim także motoryzacja i wyposażenie warsztatów. To niezwykle fascynujący czas, ale też świat, w którym młodzi ludzie żyją na co dzień korzystając z różnorodnych narzędzi w cyfrowym świecie.

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl

Jesteś gotowy, aby usprawnić swój warsztat z programem motowarsztat ?


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Z aplikacją motowarsztat stworzysz wydajny, praktyczny i nowoczesny warsztat. Zarządzaj swoim biznesem w sposób zorganizowany i wydajny z poziomu jednego narzędzia.

Rozpocznij darmowy okres próbny w kilka minut. Pamiętaj, że decydując się na aplikację dla warsztatów motowarsztat , unikasz drogich opłat instalacyjnych i kosztowych szkoleń. Oprogramowanie testujesz przez 30 dni – za darmo i bez żadnych zobowiązań.